Junior üzletfejlesztési munkatárs

  • Teljes munkaidős
  • Budapest

Website Interton Kft

Főbb feladatok, felelősség:

·         támogatói háttérmunka a vállalati értékesítési és marketing folyamatok során;

·         vállalati ügyfelek érdeklődésének szakszerű, pontos kezelése (e-mail, telefon);

·         árajánlatok előkészítésének támogatása;

·         ügyfél kapcsolattartás, új ügyfél rögzítése, adatbázis kezelése,

·         céges elemzési rendszerek kezelése, adatfeltöltések;

·         értékesítéshez kapcsolódó rendszeres (napi, heti, havi), vezetői riportok, elemzések készítése;

·         esetenként szakmai rendezvények szervezésében, lebonyolításában való részvétel.

Elvárások a pályázóval szemben:

·         MS Office felhasználói szintű ismerete;

·         rugalmas, terhelhető, csapatjátékos személyiség;

·         önállóság, proaktivitás;

·         pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása;

·         jó elemzőkészség, üzleti látásmód;

·         műszaki érdeklődés.

Előnyt jelent:

·         Salesforce CRM szoftver ismerete;

·         SQL adatbázisban jártasság;

·         Kulcs Soft ügyviteli program ismerete.

Szükséges tapasztalat:

·         Pályakezdő

Szükséges nyelvtudás:

·         Munkavégzéshez szükséges magabiztos nyelvtudás

Amit kínálunk:

·         széleskörű tapasztalatszerzés az üzletfejlesztés területén;

·         fiatal, innovatív, dinamikus csapat;

·         családias munkahelyi légkör;

·         180.000-200.000,-Ft nettó fizetés.

Az alábbi email címen tudsz jelentkezni [email protected]